about

O MNIE
Od małego najczęściej można było mnie zobaczyć z kredkami. Uwielbiam się uczyć i ciągle dążę do tego by się rozwijać. Śledzę najnowsze trendy w projektowaniu, próbuję czerpać inspiracje od najlepszych. Dzięki temu, że od jakiegoś czasu mieszkam w Warszawie, korzystam z dobrodziejstw tego miasta (konferencje, wystawy, spotkania). Daje to dużo możliwości i inspiracji na przyszłe prace. Przez ostatnie 2 lata zgłębiłam proces animacji. Co prawda sama nie animuję ale się uczę :)
Przy pracy z animacją zajmowałam się ilustracjami, bardzo to lubię ale nie chciałabym się zamknąć tylko i wyłącznie na nią. Fascynuje mnie wszystko dookoła. Najbardziej lubię wpatrywać się w kolory nieba podczas wschodów i zachodów słońca. 
Lubię przebywać wśród ludzi, dlatego też uczęszczam na wolontariaty między innymi wolontariat akcyjny na PGE Narodowym lub wolontariat w Zachęcie Warszawskiej czy Paluchu. 
PRACA
Ponad 2 lata pracowałam w Mumin's interactive. Z początku byłam zatrudniona jako rysownik, storybordzista. W tym okresie byłam odpowiedzialna za to jak wygląda animacja w wersji finalnej. Czasem również projektowałam postaci (wykonywałam szkice dla ilustratorów). Spotykałam się z klientami i z nimi omawiałam proces animacji. Po pewnym czasie storybordy mi nie wystarczały. Dostałam szanse na zilustrowanie swoich pomysłów i tak już zostało :) Zakochałam się w ilustrowaniu, przede wszystkim w ilustracjach wektorowych. Nie zamykam się jednak tylko i wyłącznie na to. Uwielbiam typografię, wszelkie projektowanie, dizajn użytkowy i nie tylko :) (po co zamykać się na jedną dziedzinę jeśli można nauczyć się tak wiele ;))
NAUKA
Studiowałam Grafikę na wydziale sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Dzięki temu miałam przyjemność uczestniczyć w wymianie studentów ERASMUS w IniInstituto Politécnico de Portalegre w Portugalii. Kierunek Communication Design.
Back to Top